Yazlık parmak arası terlikler indirimde

Heradimda.com 1 Eylül-15 Eylül arasında parmak arası, sandalet gibi tüm ürünlerinde sezon sonu indirimini başlatıyor. HerAdimda.com kurucu ortağı Banu Kaya'nın yaptığı açıklamada müşterilerimize her zaman daha iyi hizmet vermek için buradayız diye başladığı konuşmasında şunları söyledi : 

"Online alışveriş sitemiz www.heradimda.com dan her zaman kaliteyi müşterilerimize sunmaya çalışıyoruz. Avmlerde ya da cadde mağazalarında bulunamayacak fırsatlar sunmak ana hedeflerimiz arasında. Kaliteli ve sağlıklı terlikler, sandaletler, panduflar, ev botları, babetler önceliklerimiz arasında. Özellikle de ortopedik olanlar. Biliyorsunuz henüz ülkemizde ayak sağlığı çok önemsenmesede, ayak bakımı ve sağlığı ayağınıza uygun ayakkabı ve terlik seçimlerinden geçmektedir. Bu da ayaklarınızın rahatsız olması bilindiği üzere genel sağlığınızı da etkilemektedir. Ayakta ki bir çok sinir noktasının vücutta bir çok organla işbirliği olduğu bilinmektedir. 

Bunun için biz Heradimda.com ailesi olarak çalışmalarımızı hep sağlıklı ürünler üzerine yaoğunlaştırıyoruz. Ayrıca belirtmek isterim ki tüm ürünlerimiz kanserojen madde testlerinden başarı ile geçmektedir ve asla kanserojen madde içermemektedir. Özellikle de çocuk ve ilk adım ayakkabılarında bu unsur çok önemlidir. 

www.heradimda.com sitemizle müşterilerimize ürünlerini aynı gün hemen kargoluyor, sağılıklı ürünler sunuyor ve müşteri memnuniyetini en üst safhada tutmayı hedefliyoruz. 

Heradimda.com Online Terlik Merkezi © 2018
Altyapı: OpenCart-TR