Ünlü İsimler TWIGY ile Bebek Şenliğinde

Twigy, İlkbahar / Yaz koleksiyonumuzu özel indirimlerle , 14-15-16 Haziran tarihlerinde gerçekleşen Bebek Şenliği'nde İstanbullularla buluşturduk.

Bebekliler Derneği ve Beşiktaş Belediyesinin birlikte düzenlediği Bebek parkındaki şenlikte Sibel Tüzün,Sibel Tüzün, Romalı Perihan, Günsel Ülkü, İzzet Öz ve Ebru – Eren Kip gibi ünlü isimlere, Twigy Terlik Adamlar eşlik etti.

Bu yıl 9. su düzenlenen Bebek Şenliği'nde, birbirinden farklı ve yeni model terliklerin yer aldığı Twigy standında, Türkiye'nin 10 marka ikonu arasına giren Terlik Adamlar ev sahipliği yaptı. 2014 sezon terlikleri rahatlıkları ve şıklıkları ile göz doldurdu. Alışveriş yaparken Terlik Adamlarla fotoğraf çektirerek şenliği güzel bir anıya dönüştüren ünlü isimler, keyifli bir gün geçirdi.

İstanbul'un en popüler ve canlı semtinde bulunan Bebek Parkı'nın huzurlu ve keyifli atmosferinde alışverişi eğlenceye çeviren ünlü isimler, bu terlikleri ve daha fazlasını bulabilecekleri Her Adımda Online Terlik Merkezi heradimda.com un sayfasının açılışına mutlu olduklarını bildirdiler. 

 

heradimda.com

Heradimda.com Online Terlik Merkezi © 2017
Altyapı: OpenCart-TR