Teslimat ve Ödeme

- Havalesi / EFT ile ödeme :

Heradimda.com Havale / EFT ile yapacağınız alışverişlerde, sipariş tutarının hesaplarımıza geçmesiyle teslimat süresi başlar. Havale ile yapılan ödemelerde % 1 indirim yapılır. 7 iş günü içerisinde hesaba geçmeyen havale siparişleriniz geçersiz sayılır.


- Kredi Kartı ile ödeme :

Heradimda.com, 256 Bit SSL üzerinden Visa ve Master Card kredi kartları ile güvenli alışveriş yapma olanağı sağlar. Heran Alışveriş, anlaşmalı banka kredi kartlarıyla tek çekim veya taksitli alışveriş yapabilirsiniz. Sitemiz en son teknoloji ile kullanılarak korunmaktadır.


- Kapıda ödeme :

Heradimda.com, Kapıda ödeme yönteminde Aras Kargo ve UPS Kargı Firmaları ile çalışmaktayız. Kapıda ödeme yönteminde kapınıza ürünle gelen kuryeden Paketinizi teslim alıyor ve ödemesini Nakit yada Kredi kartı ile ödeyebiliyorsunuz. Siparişinizi kapıda ödeme yöntemini seçerek vermek istiyorsanız Siparişinizi oluştururken ödeme işlemi bölümünde ödeme türü kısmında “ kapıda ödeme nakit , kapıda ödeme  seçeneğini tıklayarak sonuçlandırabilirsiniz. 
Sipariş işleminizi bitirdikten sonra müşteri hizmetlerimiz siparişin teyidi için tarafınızı arayacaklardır.Bu sebepten ötürü siparişinizi oluştururken size ulaşabileceğimiz bir telefon numarası vermeniz önem taşımaktadır. Müşteri hizmetleri birimimiz siparişinizi telefonda teyid ettikten sonra siparişiniz yürürlüğe konulacaktır.


- Teslimat :

Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 3 (üç) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir. Satın alma işleminizi gerçekleştirdiğiniz ürün/ürünler sizin seçeceğiniz kargo firması ile gönderilecektir. İsterseniz kapıda ödeme seçeneğini de değerlendirebilirsiniz. 
Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz.

Finansbank 
Alıcı :  Onur Çağlar Yüksel

iban : TR30 0011 1000 0000 0037 4952 21  

Heradimda.com Online Terlik Merkezi © 2018
Altyapı: OpenCart-TR