Heradimda.com xml entegrasyonumuzla bir tıkla sitenizde

Xml entegrasyon ile yüzlerce ürün bir tıkla sitenizde satışta!

2011 yılından itibaren mağazalarımız terlik,panduf,ev botu,yazlık terlik, ev terlik ve benzeri ürünlerimizi www.heradimda.com ve www.heranalisveris.com sitelerimizden satışa sunmaktayız.

Mağaza stoğumuzda bulunmayan ürünleri asla sitelerimizde bulundurmuyor stok takibimizi son derece dikkatli bir şekilde yapıyoruz.

Tek tek ya da toptan yapmak isteyeceğiniz alışverişlerinizde bayi yüzdelik indirimleri ve aynı gün kargo hizmetimizle yanınızda olacağız.

İnternet satışları sorumlu mağazamız Beykoz mağazamızdır. Telefonlarımızda bekleme tuşlama gibi durumlar yoktur. Direk temsilcinizle görüşebilirsiniz. Ürünler adresinize gönderileceği gibi ekstra kargo ücreti ödememeniz için direk olarak müşterinizede gönderim yapılabilir.

Xml hizmetimiz bulunmaktadır. Sitenizde ürünlerimizi barındırmak ve satışa sunmak isterseniz aşağıdaki iletişim bilgilerimizden bizimle bağlantıya geçebilirsiniz.

Saygılarımızla.


Xml entegrasyon ile ürünlerimizi sitenizde satışa sunmak için lütfen linkteki formu doldurup, onuryuksel@heradimda.com adresine bilgi veriniz.

https://www.heradimda.com/index.php?route=affiliate/login


Ürünler ile ilgili detaylı bilgi : Banu KAYA 0850 224 7 234 banukaya@heradimda.com

Xml ve internet ile ilgili detaylı bilgi : Onur YÜKSEL 0 534 613 63 97 onuryuksel@heradimda.com

Heradimda.com Online Terlik Merkezi © 2017
Altyapı: OpenCart-TR