Şirinler Türkiye'de 22-25 Ekim Zorlu Performans Merkezi

Dünyaca ünlü Şirinler Live on Stage Müzikali, dünya turu kapsamında İstanbul'a geliyor. Şov, 22-25 Ekim tarihlerinde Zorlu Performans Sanatları Merkezi Turkcell Sahnesi'nde izlenebilecek.

Şirinler, 22-25 Ekim'de İstanbul'u şirinlemeye geliyor.

Vitamin Marketing tarafından Türkiye'ye getirilen şovun Türkçe seslendirmesinde Şirine'yi Evrim Akın, Somurtkan Şirin'i de Aydın Kurtoğlu seslendiriyor.

Şirinler ve Gargamel'in heyecan dolu maceralarının yer alacağı şov için Türkiye'ye 28 kişilik bir ekip gelirken, seyirci ile interaktivitenin sağlanacağı özel bir sahne kurulacak.  

Eğer iyi biri olursanız siz de Şirinler'i görebilirsiniz.

Şirinler Live on Stage Müzikali'nin dünya turu kapsamında Singapur'dan sonraki durağı Türkiye olacak. Müzikal, muhteşem sahne şovları ve eğlenceli müzikleriyle İstanbullu çocuklara ve çocukluğunda iyi çocuk olup Şirinler'i görebilen herkese unutulmaz anlar yaşatacak.

Her Şirin karakterinin içinde kendinizden bir parça bulabileceğiniz 7'den 70'e herkese hitap eden eskimeyen bir klasik... Şirinlerin her biri, özellikle Şirin Baba, Şirine, Somurtkan Şirin, Güçlü Şirin, Süslü Şirin, Gözlüklü Şirin ve diğer Şirin karakterleriyle siz de çocuklarınızla çocuk olacaksınız.

 

şirinler pandufları

Heradimda.com Online Terlik Merkezi © 2018
Altyapı: OpenCart-TR